Pomagamy finansować cele i marzenia. Szybko, bezpiecznie i wygodnie.

Nasz zespół tworzą specjaliści posiadający bogatą wiedzę, doświadczenie i praktykę zawodową. Kompetencje, dzięki którym pomagamy klientom indywidualnym, jak i instytucyjnym, zdobyliśmy pracując w międzynarodowych bankach i firmach szkoleniowych. Wykorzystaliśmy wszystkie możliwości rozwoju w Polsce oraz za granicą. Jesteśmy elastyczni, kreatywni i empatyczni. Wyróżnia nas uczciwość i pielęgnowanie długofalowych relacji z klientami. W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim chęcią pomocy w wyborze najlepszych dla Ciebie rozwiązań bankowych.

5/5
Ogólna ocena Facebook 5/5,
facebook
5/5
Ogólna ocena Google 5/5,
google

Dlaczego warto z nami współpracować?

1

91% klientów pochodzi z rekomendacji

Profesjonalizm naszych ekspertek i ekspertów oraz ich odpowiedzialne podejście sprawia, że większość naszych klientów trafia do mCredits przez polecenia.

2

Dobro klienta jest dla nas najważniejsze

Wśród najważniejszych wartości, jakie wyznaje nasz zespół, jest świadczenie usług o najwyższym standardzie. Z tego powodu w codziennej pracy kierujemy się wytycznymi Rekomendacji dobrych praktyk dla doradców kredytowych.

3

15 największych banków w Polsce

Zapoznaj się z naszą ofertą jeśli chcesz wybrać kredyt najlepszy dla siebie. Dzięki współpracy z kilkunastoma bankami jesteśmy w stanie przedstawić Ci kilka propozycji umów i pomóc wybrać najwygodniejszą opcję.

Skontaktuj się z nami

Klienci lubią z nami pracować

Aż 91% naszych klientów pochodzi z rekomendacji. Profesjonalizm naszych ekspertek i ekspertów oraz ich odpowiedzialne podejście sprawia, że większość naszych klientów trafia do mCredits przez polecenia.

Lidia Kędzierska

Współpraca na najwyższym poziomie, wszystko jasne, a sprawa załatwiona w szybkim tempie z zadowalającymi efektami. Polecam!

Emilia Bocianowska

Serdecznie polecam! Fachowe doradztwo i serdeczni ludzie.

Michał Wójcik

Świetna i rzetelna obsługa. Cały proces przeprowadzony od a do z na najwyższym profesjonalnym poziomie. Polecam serdecznie!

Bogdan Bodnar

Szybko rozwiązali mój problem w finansowaniem. Polecam !

Katarzyna Biedrzycka

Od dłuższego czasu nosiłam się z zakupem mieszkania, niestety barierą okazały się finanse. Dzięki mCredits cały proces przebiegł jednak bezboleśnie. To profesjonalna i fachowa pomoc na każdym etapie, dużym atutem jest komunikacja, zespół rozwiewał moje wszystkie wątpliwości. Bardzo polecam!

Witold Piecewicz

Potrzebowałem finansowania mieszkania, które chcieliśmy kupić z partnerką. Zespół mCredits nie tylko je dla nas pozyskał ale i wynegocjował warunki finansowania jakich nie było nigdzie na rynku. Przez cały czas opiekowali się nami ludzie, którzy cierpliwie odpowiadali na wszystkie pytania i rozwiewali wszelkie wątpliwości. Jest to dla wielu osób stresująca decyzja w życiu, więc jeśli ktoś ma się decydować na współpracę, to tylko z wami!

Kacper Kolenda

Profesjonalna obsługa klienta, kredyt załatwiony na lepszych warunkach niż proponował mi sam bank!!!

Mateusz Chadaj

Bardzo pomocni, zdecydowanie polecam. Obniżyli mi odsetki o 150 tys. w moim kredycie hipotecznym. Inne biura proponowały dużo mniej.

Aleksandra Baranowska

Świetna obsługa! W mCredits uzyskałam najlepsze warunki finansowania. Polecam!

Sebastian Winnicki

Kontakt z klientem na najwyższym poziomie! Dziękuję za pomoc!

Nasi partnerzy

Sky spedition
Neauty stires
Uroczy zakątek
Kukułka
Green land
Eko dom
Malbud
Baszta
hoho
Artis Deco
Wojnowski
loT-Home
Nagietek
Adam Wincenciak

Skontaktuj się i zadbaj z nami o swoje finanse

Przedstaw nam swoją sytuację wypełniając formularz kontaktowy. Nasz konsultant odezwie się do Ciebie z propozycją najlepszego rozwiązania. Zrób pierwszy krok, a my zajmiemy się resztą!